Kvalitní kožený pelech Aleva Brown leather 60x40cm

Ručně šitý, velmi kvalitní, funkční, kožený a antialergenní, výplň duté vlákno, vodoodpudivá tkanina. Český výrobek, materiály schváleny dle standardů Oeko-Tex 100/1: nejvyšší certifikace bezpečnosti textilií.
Celý popis »

Kvalitní kožený pelech Aleva Brown leather 60x40cm

Kožený luxusní pelíšek pro psy ručně ušit v České republice z několika různých tkanin nejvyšší kvality. Podlaha pelíšku je vyrobena z protiplísňové vysokogramážní polyesterové tkaniny povrstvené PVC, která má vodoodpudivé vlastnosti. Vnější i vnitřní část pelíšku je vyrobena z umělé kůže ze 100% polyurethanu, která je velmi odolná proti otěru, snadno se otírá vlhkým hadříkem a vydrží i ataky psích drápů. Polštář je ušitý z měkoučkého minky materiálů nejvyšší kvality, na kterém se bude vašemu psímu mazlíčkovi pohodlně lenošit. Kvalitní a funkční pelech, který je určený pro malá plemena. Na základě nekolikaletých praktických zkušeností a testování, je pelech navržen a konstruován pro maximálně zdravý a pohodlný odpočinek vašeho mazlíčka. 

Duté vlákno a dostatečná síla polštáře zaručují, že pes svou vahou pelech nezmáčkne a neleží na zemi, jako to bývá u běžně dostupných pelechů. Silanizované duté vlákno nejvyšší kvality udržuje tělesnou teplotu psa. Díky tloušťce pelechu je zabráněno otlakům kloubů a
prochladnutí pejska. Duté vlákno je antialergenní, takže se v něm nedrží roztoči a bakterie. Naše pelíšky jsou s nejvyšší péčí vyrobeny v České republice z nejkvalitnějších zdravotně nezávadných materiálů, splňující standardy OEKO-Tex-Standart 100.

Údržba:
pelíšek není možné prát mokrou cestou. Udržujte jako kůži

Výhody psího pelíšku Aleva: 

  • Ručně ušito v České republice
  • Důraz na funkčnost a dlouhou životnost
  • Oboustranný vyjímatelný polštář
  • Výplň z antialergenního dutého vlákna
  • Voděodpudivý materiál s PVC zátěrem
  • Drží svůj tvar a zaručuje pejskovi pohodlí
  • Certifikát zdravotní nezávadnosti materiálu Oeko-Tex Standard 100