Profine
Nativia + 3 kg zdarma

Brit Training Snack L 200g

K oblíbeným

Registrovaný dostane k objednávce pamlsek Magnum

Vynikající, vysoce stravitelný pamlsek z kuřecího masa a rýže, pro všechny psy velkých plemen při tréninku i jiných aktivitách
Celý popis »

Tréninkový pamlsek pro psy velkých plemen (25 - 45 kg).

Pamlsky Brit Training Snack L jsou vynikající a vysoce stravitelné. Jejich primární surovinou k výrobě je kuřecí maso s rýží. Dobroty Brit Snack jsou vyvinuty pro všechny psy velkých plemen (do 45kg) k tréninku a jiným aktivitám. Jsou zdravotně bezpečné a dieteticky vhodné ke každodennímu tréninkovém odměňování. Tyto tréninkové pamlsky jsou poloměkké, takže nezatěžují organismus ani nepoškozují zuby či dásně. Při výcviku jsou tyto pamlsky mnohem lepší než piškoty, ty obsahují moc velké množství sacharidů, nebo sušená masa, která neposkytuje vyvážený poměr potřebných složek.

 

Benefity pamlsků Brit Training Snack L:

  • velmi chutné
  • vhodné pro motivaci
  • poloměkké
  • nezatěžují organismus, nepůsobí negativně na aktivitu během tréninku, bez negativní účinků na zuby a dásně
  • kaloricky vyvážené
  • vysoce stravitelné

Složení: rýže, kuřecí maso, glukózový sirup, lososový olej, hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen

Jakostní znaky: hrubé proteiny 15,3%, vlhkost 17%, hrubé oleje a tuky 7,8%, hrubé popeloviny 2,1%, hrubá vláknina 1,1%

Reálná velikost pamlsku L: 14 mm (cca 7,9 kcal/ks)

Optimální denní dávka: 15 - 35 ks (max 276,5 kcal)
To je cca 20% z celkovému přídělu potravy.

Brit Snack L


Charakteristika řady Brit Training:
 Chovatel si mnohdy může klást otázku, proč vlastně psa trénovat. Odpověď je jednoduchá. Hlavním důvodem je posílení a upevnění vztahu pes-chovatel. Dále je trénování pro pejska určitou formou zábavy. Díky němu se u psa eliminují nežádoucí projevy v jeho chování (agrese, bázlivost). Pamlsky jsou rozděleny do 4 velikostních variant pro různé rasy (S - XL) a 1 varianta je speciálně vytvořena pro štěňata všech plemen. Jsou velmi chutné, vysoce stravitelné a kaloricky vyvážené. Jejich velikost je ideální k využívání jako motivační prostředek za výkony. "Trénovací" pamlsky Brit Training nezatěžují organismus a nemají negativní účinky na aktivitu během tréninku. Výroba pamlsků Brit Training Snack je zajištěna extruzí. Vlivem správně zvoleného technologického postupu a vhodným surovinám dochází k tomu, že je pamlsek extra stravitelný a energetická hodnota pamlsku dosahuje optima (ideálně by hodnota energie z pamlsků Brit Training měla odpovídat cca 20% z celkovému přídělu potravy).

velikost pamlsků Brit Snack

Produkty Brit Premium Training Snack